Výstava pri príležitosti 100. výročia založenia Československého Červeného kríža

Pozývame Vás na panelovú výstavu, ktorou si pripomenieme 100. výročie založenia Československého Červeného kríža.

Aktivity Československého spolku Červeného kríža a neskôr Slovenského Červeného kríža počas trvania jeho existencie boli veľmi pestré. Môžeme spomenúť dobročinnú činnosť, potravinové zbierky, starostlivosť o ranených a v neposlednom rade nemôžeme zabúdať ani na vzdelávací charakter tohto spolku. Preto si právom zaslúži našu pozornosť a účelom pripravovanej výstavy je upozorniť práve na tieto pozitíva existencie tohto spolku.

Pozvánka SCK MI