VZOROVANÝ deň detí! - on-line súťaž

Milé deti!
Prajeme Vám všetko najlepšie k dnešnému sviatku!

Pripravili sme pre Vás on-line kreatívnu súťaž!

Vytlačte si a vypracujte priložené pracovné listy. Kto nám svoje hotové práce pošle odfotené do nedele - 6. júna, zapája sa do súťaže o odmenu!
Pre zapojenie sa do súťaže musíte poslať vypracované oba listy!

Ale POZOR! Darček dostane každý, kto sa zapojí! Ak aspoň jeden z týchto pracovných listov (vypracovaný!) ukážete cez víkend (5. - 6. júna) pri návšteve múzea, tak získate vstup zdarma!
Vstup zdarma získa dieťa s vypracovaným listom, aj keď sa nezapojilo do online súťaže!

Takže šup šup, chytro ceruzky, farbičky do ruky, vypracovať, odfotiť, zaslať na náš FB (alebo na mail info@zemplinskemuzeum.sk) a/alebo priniesť cez víkend k nám! :-)

den deti 21

PRACOVNÉ LISTY NA STIAHNUTIE

ÚLOHA Č. 1 - pozdišovské vzory