Múzeum znovu otvorené!

Milí návštevníci!

Zemplínske múzeum pre Vás konečne znovu otvorí svoje brány!

Tešíme sa na Vás od utorka, 20. apríla 2021!

Podľa aktuálne platných epidemiologických opatrení sú povolené prehliadky - maximálne jeden návštevník na 15 metrov štvorcových. Vstup je možný len s respirátorom a negatívnym testom.

muzeum otvorene2

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA V SÚVISLOSTI S COVID-19

• vstup len s negatívnym testom nie starším ako 7 dní

• vstup a pobyt v našich priestoroch len s respirátorom