Otváracie hodiny

Pre návštevníkov sú prístupné 2 expozície (HISTÓRIA, UMELECKÁ HISTÓRIA).

Otváracie hodiny

PONDELOK: zatvorené (otvorené pre vopred ohlásené väčšie skupiny – nad 15 návštevníkov)

UTOROK – PIATOK: 8:00 – 18:00

SOBOTA – NEDEĽA: 14:00 – 18:00

Prehliadka trvá maximálne jednu hodinu

Vstup do múzea – každú polhodinu

Posledný vstup – o 17:00

Cenník vstupného

VSTUPNÉ

Stále expozície

Deti do 6 rokov, dôchodcovia, ZŤP* 1 €
Žiaci základných a stredných škôl, študenti vysokých škôl 2 €
Dospelí 3 €
Rodiny (dvaja rodičia/dospelí plus dve deti) 6 €
Fotografovanie a filmovanie expozičných priestorov počas prehliadky pre osobné potreby 7 €

VSTUPNÉ

Výstavy

Deti do 6 rokov, dôchodcovia, ZŤP* 1 €
Žiaci základných a stredných škôl, študenti vysokých škôl 1,50 €
Dospelí 2 €
Rodiny (dvaja rodičia/dospelí plus dve deti) 4 €
Fotografovanie a filmovanie expozičných priestorov počas prehliadky pre osobné potreby 5 €

* Držiteľom Zlatej a Diamantovej plakety prof. MUDr. Jana Janského a držiteľom Medaily prof. MUDr. Jána Kňazovického po preukázaní sa platným dokladom pri zakúpení vstupenky s účinnosťou od 01. 01. 2020  poskytujeme vstupné v rovnakom cenovom režime ako pre držiteľov preukazu ZŤP.

Ostatné služby, poskytované múzeom ...................... podľa platného cenníka Zemplínskeho múzea

PRIJÍMAME KULTÚRNE POUKAZY!

MOŽNOSŤ PLATBY KARTOU